Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

SpyPhone iOS Extreme - śledzenie osób starszych oraz dzieci Zobacz większe

SpyPhone IOS Extreme

Extreme IOS

 • Podsłuch "na żywo" rozmów i otoczenia telefonu
 • Monitorowanie wiadomości i komunikatorów
 • Nagrywanie otoczenia telefonu
 • Kontrola SMS, e-mail, MMS
 • Lokalizacja telefonu za pomocą GPS

Więcej szczegółów

3 000,00 złbrutto

SpyPhone iOS Extreme

Specjaliści GPS Trace zaprojektowali oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme specjalnie do śledzenia, monitorowania oraz lokalizowania osób (zwłaszcza osób dotkniętych demencją oraz z chorobą Alzheimera) oraz dzieci i młodzieży korzystających z telefonów z systemem iOS.

Powszechne użycie telefonów sprawia, że warto wykorzystać je nie tylko do dzwonienia i surfowania w sieci. Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme przeznaczone jest do kompleksowego monitoringu i namierzania telefonów iPhone oraz tabletów produkowanych przez Apple i pozwala w porę zareagować na pojawiające się sygnały o zagrożeniu, na przykład o złym wpływie wywieranym na dziecko przez osoby w jego otoczeniu, wynoszeniu danych z firmy i udostępnianiu ich konkurencji.

Oprogramowanie iOS Extreme działa w sposób niewidoczny dla użytkownika telefonu. Możliwe jest podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym, nagrywanie dźwięków otoczenia telefonu, namierzanie urządzenia przez GPS itp. Ważne, aby telefon miał stałe podłączenie do internetu, ponieważ zniweluje to masowy przesył danych w jednym momencie.

­

WAŻNA INFORMACJAW świetle prawa podsłuch osób bez ich zgody jest przestępstwem. Osoba taka musi być wcześniej powiadomiona o możliwości jej podsłuchiwania.

W jakich celach stosuje się oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme?

- kontrola rodzicielska
- kontrola pracowników w firmie
- zabezpieczenie w razie kradzieży telefonu
- zabezpieczenie w trakcie porwania


Telefon przechowuje wszystkie multimedia, dane z wiadomości, maili, notatek itp. zapisuje również historię działań w przeglądarce internetowej wraz z historią przeglądanych stron. Kontrola telefonu odbywa się zdalnie, bez konieczności ciągłego dostępu do telefonu z naszym oprogramowaniem. Wystarczy skorzystać z kilku dostępnych komend sterujących SMS, dzięki którym możemy np. zacząć podsłuchiwać otoczenie telefonu. Aplikacja iOS Extreme działa w tle i nie wpływa na normalne funkcjonowanie telefonu. Jest bardzo dyskretna i nie widoczna w telefonie.

­

WAŻNE!Po zaktualizowaniu oprogramowania telefonu do nowszej wersji oprogramowanie SpyPhone może przestać działać (brak możliwości odblokowania telefonu poprzez Jailbreak przez pewien czas po opublikowaniu nowej wersji iOS).

Proces instalacji jest bardzo prosty i przebiega w środowisku Cydia (dostępnym po wykonaniu Jailbreak) i przebiega identycznie jak dla innych aplikacji w tym środowisku. W czasie instalacji konieczna jest łączność z internetem (sieć komórkowa, Wi-Fi). Dodatkowo, nasi sprzedawcy służą swoją wiedzą i doświadczeniem i wytłumaczą działanie wszystkich funkcji programu w taki sposób, aby żadna z dostępnych funkcji nie sprawiała kłopotu.

­

WAŻNE!Ze względu na specyficzne środowisko systemu iOS przed instalacją konieczne jest wykonanie odblokowania (Jailbreak)!

Licencja udzielana jest na okres 1 roku od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym telefonie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok.

­
 • WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBSŁUGI PROGRAMU
 • Po zaktualizowaniu oprogramowania telefonu do nowszej wersji, oprogramowanie SpyPhone może przestać działać (brak możliwości odblokowania telefonu poprzez Jailbreak przez pewien czas po opublikowaniu nowej wersji iOS i ponownej instalacji SpyPhone).
 • Instalacja innych programów wykorzystujących rejestrację dźwięków, oprogramowanie antywirusowe a nawet aplikacje do wprowadzania tekstu mogą spowodować nieprawidłowe działanie programu SpyPhone.
 • Jeśli wykonamy przywracanie fabrycznych ustawień telefonu spowoduje to usunięcie zainstalowanej aplikacji SPyPhone.
 • Aplikacja jest maksymalnie dyskretna, ale ze względu na specyfikę systemu iOS nie ma możliwości usunięcia wszystkich informacji na temat zainstalowanych w telefonie aplikacji (środowisko Cydia), oprogramowanie umożliwia jednak ukrycie ikonyCydia – telefon nie zdradza wtedy w żaden sposób ingerencji w system i fakt, że został odblokowany przez operację Jailbreak.
 • Aby wysłać dane program wykorzystuje sieć telefonii komórkowej lub WiFi. Za transfer danych pobierane są opłaty zgodnie z cennikiem operatora.
 • Gdy chcemy podsłuchać rozmowę osoby korzystającej telefon z aplikacją SpyPhone możliwe jest, że osoba trzecia usłyszy komunikat o rozmowie konferencyjnej lub będzie słyszeć krótkotrwałe przerwanie rozmowy. Jest to niezależne od oprogramowania tylko od telefonu rozmówcy oraz operatora sieci.
 • Oprogramowanie ma wpływ na czas działania baterii w telefonie (może to skrócić czas działania akumulatora o około 10%)
 • Telefony kompatybilne z oprogramowaniem SpyPhone iOS Extreme: iOS 6.0 – 6.1.6; iOS 7.0 – 7.1.2; iOS 8.0 – 8.4
­

Zwrot oprogramowania Firma GPSTrace.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyjmowania zwrotu wszelkich oprogramowań dostępnych w ofercie.

Zalety

 • Nagrywanie rozmów
  Nagrywanie rozmów

  SpyPhone iOS Extreme potrafi nagrywać wszystkie rozmowy (opcja na żądanie). Funkcja jest dostępna w panelu administracyjnym po zalogowaniu się na konto użytkownika. Dodatkowo można podsłuchiwać na żywo wszystkie rozmowy prowadzone na SpyPhone iOS Extreme. Wystarczy zadzwonić na telefon SPyPhone z numeru nadzorującego.

 • POWIADOMIENIA
  POWIADOMIENIA

  Jeśli zostanie rozpoczęta rozmowa otrzymamy automatycznie wiadomość na wskazany wcześniej numer. Wiadomość ta nie zostanie zapisana na telefonie SpyPhone. Możemy również ustawić filtr numerów, o których będziemy informowani.

 • OTOCZENIE LIVE
  OTOCZENIE LIVE

  Każdym telefonem z oprogramowaniem SpyPhone możemy podsłuchiwać otoczenie. Za pomocą komend SMS lub w panelu administracyjnym możemy włączyć opcję podsłuchiwania otoczenia, a połączenie to nie będzie zarejestrowane w telefonie z aplikacją SpyPhone.

 • WYKAZ ROZMÓW
  WYKAZ ROZMÓW

  Historia połączeń zostaje zapisana w osobnym pliku tak samo jak kopia listy kontaktów zapisanych w telefonie SpyPhone.

 • KOMUNIKATORY
  KOMUNIKATORY

  Monitorowanie wiadomości wysyłanych i odbieranych przez komunikatory internetowe:

  - Messanger
  - Facebook
  - WhatsApp
  - Viber
  - Skype
  - Snapchat
  - LINE

 • E-MAIL
  E-MAIL

  Wszystkie wiadomości email, historia przeglądarki oraz wszystkie SMSy które zostały odebrane na telefonie zostaną zapisane na zewnętrznym serwerze.

 • LOKALIZACJA GPS
  LOKALIZACJA GPS

  Dzięki oprogramowaniu SpyPhone możemy lokalizować telefon z dokładnością nawet do 5 metrów! Aby otrzymać informacje o aktualnym położeniu wystarczy wysłać komendę SMS na telefon SpyPhone.

 • Fałszywy SMS
  Fałszywy SMS

  Możemy wysłać fałszywego SMS-a z telefonu z aplikacją SpyPhone na dowolny numer (wiadomość nie będzie zapisana w folderze "Wysłane")

Zawartość pudełka

 • Lokalizator GPS GL200

  SpyPhone iOS Extreme

 • Instrukcja

  Instrukcja w języku polskim

 • Licencja na oprogramowanie - 12 miesięcy

  Licencja na oprogramowanie - 12 miesięcy

Opinie

Oceń 

SpyPhone

Świetny sprzedawca, sprzęt spełnił moje oczekiwania, a transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam i z pewnością skorzystam ponownie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Polecam

Bez problemu udało mi się nauczyć obsługi. Duży plus za obsługę sklepu. Zdalny podsłuch działa super. Wszystko słychać wyraźnie. Dzięki niemu jestem spokojniejsza o moją córkę. Polecam!

  Oceń 

  Polecam

  Pomimo wysokiej ceny polecam- jest to produkt rewelacyjny pod względem działania.

   Oceń 

   SpyPhone iOS Extreme

   Ten SpyPhone iOS Extreme jest wysoce zaawansowanym produktem niezawodnym, zapewnia dyskrecje. Myślę, że nadaje się i dla amatorów

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 

   SpyPhone

   Gdy szukasz specjalistycznego oprogramowania monitorującego, ten sklep to jest właściwe miejsce. SpyPhone jest godny polecenia dla wszystkich szukających jakości i niezawodności.

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 

   SpyPhone

   Wysoka jakość i dyskrecja sprawia, że doskonale nadaje się do kontrolowania długoterminowego - to moja opinia po używaniu przez ponad pół roku.

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
   Oceń 

   SpyPhone iOS Extreme

   Wszystko tak jak w opisie. Osobiście jestem zaskoczona bardzo prosta obsługą tak rozbudowanego oprogramowania.

   • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   SpyPhone IOS Extreme

   SpyPhone IOS Extreme

   • Podsłuch "na żywo" rozmów i otoczenia telefonu
   • Monitorowanie wiadomości i komunikatorów
   • Nagrywanie otoczenia telefonu
   • Kontrola SMS, e-mail, MMS
   • Lokalizacja telefonu za pomocą GPS