Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

SpyPhone iOS Extreme - śledzenie osób starszych oraz dzieci Zobacz większe

SpyPhone IOS Extreme

Extreme IOS

 • Podsłuch "na żywo" rozmów i otoczenia telefonu
 • Monitorowanie wiadomości i komunikatorów
 • Nagrywanie otoczenia telefonu
 • Kontrola SMS, e-mail, MMS
 • Lokalizacja telefonu za pomocą GPS

Więcej szczegółów

3 000,00 złbrutto

SpyPhone iOS Extreme

Specjaliści GPS Trace zaprojektowali oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme specjalnie do śledzenia, monitorowania oraz lokalizowania osób (zwłaszcza osób dotkniętych demencją oraz z chorobą Alzheimera) oraz dzieci i młodzieży korzystających z telefonów z systemem iOS.

Powszechne użycie telefonów sprawia, że warto wykorzystać je nie tylko do dzwonienia i surfowania w sieci. Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme przeznaczone jest do kompleksowego monitoringu i namierzania telefonów iPhone oraz tabletów produkowanych przez Apple i pozwala w porę zareagować na pojawiające się sygnały o zagrożeniu, na przykład o złym wpływie wywieranym na dziecko przez osoby w jego otoczeniu, wynoszeniu danych z firmy i udostępnianiu ich konkurencji.

Oprogramowanie iOS Extreme działa w sposób niewidoczny dla użytkownika telefonu. Możliwe jest podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym, nagrywanie dźwięków otoczenia telefonu, namierzanie urządzenia przez GPS itp. Ważne, aby telefon miał stałe podłączenie do internetu, ponieważ zniweluje to masowy przesył danych w jednym momencie.

­

WAŻNA INFORMACJAW świetle prawa podsłuch osób bez ich zgody jest przestępstwem. Osoba taka musi być wcześniej powiadomiona o możliwości jej podsłuchiwania.

W jakich celach stosuje się oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme?

- kontrola rodzicielska
- kontrola pracowników w firmie
- zabezpieczenie w razie kradzieży telefonu
- zabezpieczenie w trakcie porwania


Telefon przechowuje wszystkie multimedia, dane z wiadomości, maili, notatek itp. zapisuje również historię działań w przeglądarce internetowej wraz z historią przeglądanych stron. Kontrola telefonu odbywa się zdalnie, bez konieczności ciągłego dostępu do telefonu z naszym oprogramowaniem. Wystarczy skorzystać z kilku dostępnych komend sterujących SMS, dzięki którym możemy np. zacząć podsłuchiwać otoczenie telefonu. Aplikacja iOS Extreme działa w tle i nie wpływa na normalne funkcjonowanie telefonu. Jest bardzo dyskretna i nie widoczna w telefonie.

­

WAŻNE!Po zaktualizowaniu oprogramowania telefonu do nowszej wersji oprogramowanie SpyPhone może przestać działać (brak możliwości odblokowania telefonu poprzez Jailbreak przez pewien czas po opublikowaniu nowej wersji iOS).

Proces instalacji jest bardzo prosty i przebiega w środowisku Cydia (dostępnym po wykonaniu Jailbreak) i przebiega identycznie jak dla innych aplikacji w tym środowisku. W czasie instalacji konieczna jest łączność z internetem (sieć komórkowa, Wi-Fi). Dodatkowo, nasi sprzedawcy służą swoją wiedzą i doświadczeniem i wytłumaczą działanie wszystkich funkcji programu w taki sposób, aby żadna z dostępnych funkcji nie sprawiała kłopotu.

­

WAŻNE!Ze względu na specyficzne środowisko systemu iOS przed instalacją konieczne jest wykonanie odblokowania (Jailbreak)!

Licencja udzielana jest na okres 1 roku od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym telefonie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok.

­
 • WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBSŁUGI PROGRAMU
 • Po zaktualizowaniu oprogramowania telefonu do nowszej wersji, oprogramowanie SpyPhone może przestać działać (brak możliwości odblokowania telefonu poprzez Jailbreak przez pewien czas po opublikowaniu nowej wersji iOS i ponownej instalacji SpyPhone).
 • Instalacja innych programów wykorzystujących rejestrację dźwięków, oprogramowanie antywirusowe a nawet aplikacje do wprowadzania tekstu mogą spowodować nieprawidłowe działanie programu SpyPhone.
 • Jeśli wykonamy przywracanie fabrycznych ustawień telefonu spowoduje to usunięcie zainstalowanej aplikacji SPyPhone.
 • Aplikacja jest maksymalnie dyskretna, ale ze względu na specyfikę systemu iOS nie ma możliwości usunięcia wszystkich informacji na temat zainstalowanych w telefonie aplikacji (środowisko Cydia), oprogramowanie umożliwia jednak ukrycie ikonyCydia – telefon nie zdradza wtedy w żaden sposób ingerencji w system i fakt, że został odblokowany przez operację Jailbreak.
 • Aby wysłać dane program wykorzystuje sieć telefonii komórkowej lub WiFi. Za transfer danych pobierane są opłaty zgodnie z cennikiem operatora.
 • Gdy chcemy podsłuchać rozmowę osoby korzystającej telefon z aplikacją SpyPhone możliwe jest, że osoba trzecia usłyszy komunikat o rozmowie konferencyjnej lub będzie słyszeć krótkotrwałe przerwanie rozmowy. Jest to niezależne od oprogramowania tylko od telefonu rozmówcy oraz operatora sieci.
 • Oprogramowanie ma wpływ na czas działania baterii w telefonie (może to skrócić czas działania akumulatora o około 10%)
 • Telefony kompatybilne z oprogramowaniem SpyPhone iOS Extreme: iOS 6.0 – 6.1.6; iOS 7.0 – 7.1.2; iOS 8.0 – 8.4

Zalety

 • Nagrywanie rozmów
  Nagrywanie rozmów

  SpyPhone iOS Extreme potrafi nagrywać wszystkie rozmowy (opcja na żądanie). Funkcja jest dostępna w panelu administracyjnym po zalogowaniu się na konto użytkownika. Dodatkowo można podsłuchiwać na żywo wszystkie rozmowy prowadzone na SpyPhone iOS Extreme. Wystarczy zadzwonić na telefon SPyPhone z numeru nadzorującego.

 • POWIADOMIENIA
  POWIADOMIENIA

  Jeśli zostanie rozpoczęta rozmowa otrzymamy automatycznie wiadomość na wskazany wcześniej numer. Wiadomość ta nie zostanie zapisana na telefonie SpyPhone. Możemy również ustawić filtr numerów, o których będziemy informowani.

 • OTOCZENIE LIVE
  OTOCZENIE LIVE

  Każdym telefonem z oprogramowaniem SpyPhone możemy podsłuchiwać otoczenie. Za pomocą komend SMS lub w panelu administracyjnym możemy włączyć opcję podsłuchiwania otoczenia, a połączenie to nie będzie zarejestrowane w telefonie z aplikacją SpyPhone.

 • WYKAZ ROZMÓW
  WYKAZ ROZMÓW

  Historia połączeń zostaje zapisana w osobnym pliku tak samo jak kopia listy kontaktów zapisanych w telefonie SpyPhone.

 • KOMUNIKATORY
  KOMUNIKATORY

  Monitorowanie wiadomości wysyłanych i odbieranych przez komunikatory internetowe:

  - Messanger
  - Facebook
  - WhatsApp
  - Viber
  - Skype
  - Snapchat
  - LINE

 • E-MAIL
  E-MAIL

  Wszystkie wiadomości email, historia przeglądarki oraz wszystkie SMSy które zostały odebrane na telefonie zostaną zapisane na zewnętrznym serwerze.

 • LOKALIZACJA GPS
  LOKALIZACJA GPS

  Dzięki oprogramowaniu SpyPhone możemy lokalizować telefon z dokładnością nawet do 5 metrów! Aby otrzymać informacje o aktualnym położeniu wystarczy wysłać komendę SMS na telefon SpyPhone.

 • Fałszywy SMS
  Fałszywy SMS

  Możemy wysłać fałszywego SMS-a z telefonu z aplikacją SpyPhone na dowolny numer (wiadomość nie będzie zapisana w folderze "Wysłane")

Zawartość pudełka

 • Lokalizator GPS GL200

  SpyPhone iOS Extreme

 • Instrukcja

  Instrukcja w języku polskim

 • Licencja na oprogramowanie - 12 miesięcy

  Licencja na oprogramowanie - 12 miesięcy

Opinie

Oceń 

SpyPhone

Świetny sprzedawca, sprzęt spełnił moje oczekiwania, a transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam i z pewnością skorzystam ponownie.

  Oceń 

  Polecam

  Bez problemu udało mi się nauczyć obsługi. Duży plus za obsługę sklepu. Zdalny podsłuch działa super. Wszystko słychać wyraźnie. Dzięki niemu jestem spokojniejsza o moją córkę. Polecam!

   Oceń 

   Polecam

   Pomimo wysokiej ceny polecam- jest to produkt rewelacyjny pod względem działania.

    Oceń 

    SpyPhone iOS Extreme

    Ten SpyPhone iOS Extreme jest wysoce zaawansowanym produktem niezawodnym, zapewnia dyskrecje. Myślę, że nadaje się i dla amatorów

    • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
    Oceń 

    SpyPhone

    Gdy szukasz specjalistycznego oprogramowania monitorującego, ten sklep to jest właściwe miejsce. SpyPhone jest godny polecenia dla wszystkich szukających jakości i niezawodności.

    • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
    Oceń 

    SpyPhone

    Wysoka jakość i dyskrecja sprawia, że doskonale nadaje się do kontrolowania długoterminowego - to moja opinia po używaniu przez ponad pół roku.

    • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
    Oceń 

    SpyPhone iOS Extreme

    Wszystko tak jak w opisie. Osobiście jestem zaskoczona bardzo prosta obsługą tak rozbudowanego oprogramowania.

    • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    SpyPhone IOS Extreme

    SpyPhone IOS Extreme

    • Podsłuch "na żywo" rozmów i otoczenia telefonu
    • Monitorowanie wiadomości i komunikatorów
    • Nagrywanie otoczenia telefonu
    • Kontrola SMS, e-mail, MMS
    • Lokalizacja telefonu za pomocą GPS