Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Przenieś monitoring

Jeśli posiadają Państwo wdrożony inny system monitoringu, lecz nie działa on w 100% sprawnie (dzieje się tak u większości dostawców) lub cena jest mało atrakcyjna istnieje możliwość przeniesienia usługi do GpsTrace.

Aby przenieść swoje urządzenie od innego operatora do Gpstrace.pl, zapraszamy do kontaktu.

Czas przeniesienia uzależniony jest od tego jakie urządzenie ma zostać przeniesione. Część urządzeń ma możliwość zdalnego przekonfigurowania, jest to zarazem najszybsza droga do przeniesienia urządzenia do GpsTrace. Jednak nie każdy GPS ma taką możliwość i musi trafić do naszego serwisu w celu konfiguracji oraz sprawdzenia poprawności działania.

Przenosząc się do GpsTrace mają Państwo gwarancję, że nasze usługi są niezwykle stabilne i bezawaryjne. Dodatkowym argumentem są atrakcyjne warunki cenowe oraz szybki i skuteczny kontakt z działem serwisowym.

Aby uzyskać pełne informacje zapraszamy do kontaktu.