Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Dostawa towaru oraz formy płatności w sklepie internetowym

Zamówiony towar w sklepie internetowym gpstrace.pl wysyłany jest do Klienta w dni robocze, od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) w godzinach od 08:00 do 16:00 w ciągu:

  • 24 godzin od złożenia zamówienia (płatność przy odbiorze)
  • 24 godzin od momentu zaksięgowania środków na koncie firmowym sklepu (opcja przedpłaty na konto)
  • 24 godzin od momentu dokonania płatności online w systemie PayU

W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez gpstrace.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej. Na życzenie Klienta możemy wysłać kilka paczek.

Wysyłka za pośrednictwem UPS z powodu ograniczeń czasowych nałożonych przez firmę kurierską, jest realizowana w dni robocze do godziny 15:00. Wszystkie późniejsze zamówienia przechodzą na kolejny dzień roboczy.

Wysyłka do Polski


Kurier UPS
Przedpłata na konto
PayU (płatności Online)
12,00 zł
Za pobraniem18,00 zł
UsługaUPS Standard
Czas dostawyod 1 do 2 dni roboczych

Wysyłka za granicę


Kurier UPS
Gdzie wysyłamyNiemcy, Austria, Republika Czeska, Wielka Brytania, SłowacjaBelgia, Bułgaria, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, SzwajcariaInne niewymienione państwa
Przedpłata na konto
PayU (płatności Online)
35,00 zł60,00 zł200,00 zł
Za pobraniem60,00 zł80,00 zł­
Czas dostawyod 2 do 3 dni roboczychod 2 do 3 dni roboczychod 2 do 3 dni roboczych

Płatności w sklepie internetowym

W sklepie internetowym gpstrace.pl, po dokonaniu zakupu, Klient ma do dyspozycji pełną dowolność przy wyborze formy płatności, a poufność danych klientów i transakcji zapewnia certyfikat SSL

Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi (wysyłka za pobraniem) przy odbiorze zamówienia lub podczas odbioru osobistego w wybranym sklepie stacjonarnym na terenie Polski. W sklepach stacjonarnych mogą Państwo płacić kartą lub gotówką.

Przelew Online (PayU) - to szybka, wygodna i bezpieczna forma zapłaty. System płatności elektronicznej obsługuje 24 banki.

Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Bankiem Pocztowym
Przelew z BGŻ
Przelew z BPH
Płacę z Citi Handlowy
Przelew Online Crédit Agricole
Przelew z Deutsche Banku
EuroBank Płatność Online
Przelew z GetinBank
Płać z ING
Płacę z Inteligo
Płacę z iPKO
Przelew z KB24
MeritumBank Przelew
Millennium - Płatności Internetowe
mTransfer
MultiTransfer
Płać z Nordea
Paylink Idea
Płacę z PBS
Pekao24Przelew
Przelew24
Przelew z Raiffeisen Polbank
VISA, MasterCard

Przedpłata na konto - to forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.

Dane do przelewu z polski
Alior Bank
Maycom Marta Wujcikowska
ul. Ślężna 146
53-111 Wrocław
NRB: 96 2490 0005 0000 4500 9425 1416

Paragon lub faktura VAT

Do zakupionego przedmiotu dołączany jest paragon lub na prośbę Klienta wystawiamy fakturę VAT. Aby uzyskać fakturę VAT należy w trakcie rejestracji konta wypełnić pole Firma w formularzu i podać wymagane dane płatnika VAT.