Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Lista produktów producenta: Queclink

Queclink stwarza i nieprzerwanie ulepsza progresywne rozwiązania IoT. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników, jest w stanie sprostać ich potrzebom nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Oferuje urządzenia m. in. do lokalizacji pojazdów i przesyłek, zabezpieczania pracowników, monitorowania bezpieczeństwa dzieci oraz zarządzania flotą w firmach spedycyjnych.


Queclink stwarza i nieprzerwanie ulepsza progresywne rozwiązania IoT. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników, jest w stanie sprostać ich potrzebom nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Oferuje urządzenia m. in. do lokalizacji pojazdów i przesyłek, zabezpieczania pracowników, monitorowania bezpieczeństwa dzieci oraz zarządzania flotą w firmach spedycyjnych.Na każdym etapie produkcji chiński producent wdraża najwyższe standardy zarządzania jakością i wspiera zrównoważony rozwój. Ściśle przestrzega światowych norm, w tym ISO 9001 i ISO 14001. Co więcej, przeprowadza kompleksowe testy, by upewnić się, że produkty spełniają wymagania klientów w każdych warunkach. Za ich sprawą produkty Queclink są precyzyjne, bezawaryjne i zaawansowane technologicznie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów