Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Marki Jest 3 marek

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Fashion Manufacturer

 • Meitrack

  Maitrack

  Firma Meitrack z siedzibą w Shenzhen powstała w 2002 roku i specjalizuje się w lokalizatorach GPS i urządzeniach, które bazują na technologii GPS oraz WiFi. Swoje produkty firma dostarcza na rynek krajowy, jak i światowy, zyskując co roku setki nowych, zadowolonych klientów. Firma prężnie rozwija się również zapewniając zintegrowane i ponadczasowe produkty dla przedsiębiorców, firm spedycyjnych itp. Współpraca z firmą Meitrack jest w każdym przypadku satysfakcjonująca, ponieważ bardzo duży nacisk kładziony jest również na obsługę klienta, która idzie w parze z jakością produktu.

 • Queclink

  Queclink to firma zajmująca się dostawą urządzeń i rozwiązań bezprzewodowych. Queclink jest znany z tego, że zatrudnia wybitnych specjalistów tej branży, głównie wykwalifikowanych konstruktorów.

  Spośród wielu produktów wybraliśmy te najbardziej odpowiadające wymaganiom naszych klientów. Dlatego oferujemy gotowe produkty oraz zestawy do lokalizowania pojazdów oraz paczek, monitorowania bliskich osób oraz pracowników, namierzania floty itp.

  Firma Queclink projektuje urządzenia w oparciu o technologie 2G, 3G, GPS, Bluetooth, WiFi, RFID, NFC, dzięki temu jest w stanie dostarczyć niezwykle precyzyjne urządzenia, zaawansowane technologicznie oraz praktycznie bezawaryjne.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów