Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij
Lokalizatory GPS dla turystów

Turystyka

Lokalizatory GPS oraz specjalne oprogramowanie na telefony komórkowe z powodzeniem można wykorzystaćdo pieszych wędrówek, profesjonalnych wypadów survivalowych, spacerów po lesie a także wspinaczki górskiej. Niezaleznie gdzie sie aktualnie znajdujemy na niektóre zdarzenia nie mamy jednak wpływu. Złe warunki atmosferyczne, nagla zmiana temperatur, uszkodzenie ciała (np. złamanie nogi) może skutecznie utrudnić marsz lub uniemożliwić powrót do domu.

GPS dla grzybiarzy

Opis produktu

Będąc w górach pogoda może się zmienić w przeciągu jednej godziny. Trudno w czasie deszczu i mroku odnaleźć drogę, dlatego w takim przypadku warto zostać w miejscu, skorzystać z lokalizatora lub aplikacji lokalizującej na telefon i poczekać na służby ratownicze. Jeśli jesteśmy zapalonymi grzybiarzami a chcielibyśmy wrócić do miejsc gdzie zebraliśmy najwięcej okazów, wystarczy wejść do panelu administracyjnego systemu GPS Trace w nim znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje. Dodatkowo wszystkie komendy, ustawienia, informacje oraz dane możemy przeglądać w intuicyjnym i prostym w obsłudze panelu administracyjnym z każdego urządzenia posiadającego dostęp do internetu.

Część z lokalizatorów jest wyposażona w specjalny przycisk SOS, który w wyjątkowo niebezpiecznych sytuacjach, może nam nawet uratować życia. Dzisiejsze telefony mają słabe baterie i zazwyczaj w najbardziej potrzebnej chwili się rozładowują lub po prostu nie ma zasięgu. Posiadając lokalizator nie musimy się martwić tego typu problemami. Niektóre lokalizatory mają dwie wbudowane anteny, dzięki którym będziemy mieli zasięg nawet w odludnych miejscach planety.

Większość lokalizatorów jest niewielkich rozmiarów (zazwyczaj są niewiele większe niż paczka zapałek). Z powodzeniem możemy nosić nadajnik w kieszeni i nie odczujemy dyskomfortu w trakcie chodzenia. Dzięki tak niewielkim rozmiarom można go umieścić praktycznie wszedzie. Jest wodoodporny dlatego niegroźne jest mu zachlapanie, zapylenie i zabrudzenie.

Polecane produkty

 • Lokalizator GLONASS GL300

  Lokalizator GPS/GLONASS GL300

  1 380,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator MT90

  Lokalizator GPS MT90 Server

  899,00 zł

  Kup Teraz
 • Zdalne sterowanie

  Monitoring
  pracy

 • Funkcja telefonu

  Funkcja
  telefonu

 • Wbudowane anteny

  Wbudowane
  anteny

 • Wodoszczelna obudowa

  Wodoszczelna
  obudowa

 • Wytrzymała obudowa

  Wytrzymała
  obudowa