Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij
Lokalizatory GPS dla KOMAREK

Pojazdy budowlane

Z uwagi na specyfikacje zadań maszyn budowlanych (przemieszczanie się na niewielkim terenie), wprowadziliśmy do oferty lokalizatory GPS stworzone do tego typu zadań. Prędkość lub trasy przejazdów nie są najważniejsze w przypadku maszyn budowlanych, natomiast bezpieczeństwo i zautomatyzowanie i analiza danych może pomóc w obniżeniu kosztów eksploatacji.

GPS DO POJAZDÓW BUDOWLANYCH

Opis produktu

NADZÓR PRACOWNIKÓW

Dzięki rozwiązaniom systemu GPS Trace, możemy stale monitorować pracę wszystkich maszyn i rejestrować wszystkie przerwy oraz rzeczywisty czas pracy kierowców i operatorów. Dzięki takim funkcjom jak Geofencing nie trzeba stale monitorować pracy operatorów. Wystarczy zdefiniować obszar, w którym powinna się poruszać koparka lub wywrotka. Każde wykroczenie poza strefę będzie się kończyć alertem w panelu administracyjnym lub wiadomością SMS wysłaną na telefon komórkowy właściciela.

ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ

Usługa Geofencing przyda się również w celu zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą. Nawet jeśli silnik pojazdu jest wyłączony, a maszyna transportowana jest na przyczepie lokalizator i tak wyśle nam powiadomienie o kradzieży.

BEZPIECZEŃSTWO

Monitorując pracę i ruch pracowników, możemy uniknąć nieprzyjemnych incydentów. Cześć z naszych urządzeń posiada specjalny przycisk SOS, dzięki któremu pracownik może wysłać alert o niebezpiecznym zdarzeniu. Dodatkowo włącza się tryb telefonu komórkowego, przez który możemy zadzwonić pod wcześniej podany numer.

Polecane produkty

 • Lokalizator GPS GV500

  Lokalizator GPS GV500

  1 280,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator GL200

  Lokalizator GPS GL200

  1 280,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator GLONASS GL300

  Lokalizator GPS/GLONASS GL300

  1 380,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator MT90

  Lokalizator GPS MT90 Server

  899,00 zł

  Kup Teraz
 • Zdalne sterowanie

  Monitoring
  pracy

 • Funkcja telefonu

  Funkcja
  telefonu

 • Wbudowane anteny

  Wbudowane
  anteny

 • Wodoszczelna obudowa

  Wodoszczelna
  obudowa

 • Wytrzymała obudowa

  Wytrzymała
  obudowa