Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij
Lokalizatory GPS dla motocykli

Motocykle

Motocykle są wszędzie. A gdzie jest nasz motocykl? Możemy to łatwo sprawdzić, o ile posiadamy lokalizatory firmy GPS Trace. Nadajniki GPS idealnie sprawdzą się do monitorowania tras, analizy spalania, zapamiętywania odcinków, które pokonaliśmy, a także do zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą.

GPS w motocyklu

Opis produktu

Dzięki rozwiązaniom firmy GPS Trace możemy ustrzec nasz sprzęt przed kradzieżą. Jak to działa? Złodziej kradnie motocykl. Gdy przekroczy daną strefę otrzymamy alert w panelu administracyjnym, na telefon komórkowy lub email, dzięki usłudze GeoFence (możemy określić ścisły rejon poza który nie może wyjść nasz lokalizator GPS na motocykl).

Przy raportowaniu co 1 minutę (po wykupieniu dodatkowej usługi nawet co 15 sekund) możemy określić, w którym kierunku porusza się nasz sprzęt. Dzwonimy na policję i przekazujemy im koordynaty, gdzie znajduje się motocykl. Dzięki różnym specjalistycznym systemom namierzanie można zawęzić nawet do 2 metrów. Dodatkowo możemy zdalnie włączyć nasłuchiwanie otoczenia. Może podsłuchać co mają w zamiarze złodzieje i jest szansa, że tak zdobyte informacje pomogą szybciej odnaleźć ukradziony sprzęt.

10 rad, jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą

Plandeka / pokrowiec
W ten sposób zabezpieczymy motocykl przed drobnymi uszkodzeniami (gałęzie, kamienie itp) jak również przed deszczem.

Działaj szybko
Kradzież motocykla zajmuje statystycznie 60 sekund. Z każdą minutą i godziną drastycznie maleje nasza szansa na odnalezienie sprzętu, więc od razu zgłoś kradzież na policję. Liczy się każda minuta.

Garażuj sprzęt
Garaż przy domu to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o zabezpieczenia przed kradzieżą. Jednak oddalony od naszego miejsca zamieszkania lub na odludziu poniekąd zabezpieczy motocykl, ale nie mamy stałego podglądu na nasz sprzęt.

Przymocuj motocykl
Oprócz standardowej blokady na tarczę hamulca warto przymocować motocykl do jakiejś ciężkiej lub stałej przeszkody (może to być oczko wystające ze ściany lub betonowy słup a nawet ogrodzenie). Wiadomo, że dla złodzieja to kwestia czasu, ale zawsze utrudni mu to życie.

Umiesz liczyć licz na siebie
Nie polegaj tylko na policji, sam bądź aktywny. Wysyłaj wiadomości do znajomych, do swojego bractwa lub klubu, postuj informacje na Facebooku, na forach, gdzie tylko się da. Przeszukuj ogłoszenia w internecie, a także lokalne gazety lub prasę ogólnopolską.

Alarm dźwiękowy
Alarm dźwiękowy zabezpieczy motocykl nie tylko przed złodziejem, ale też przed uciążliwymi „dosiadaczami”, wandalami czy dzieciakami sąsiada, które będą kręcić manetką i przestawiać wszystkie ustawienia.

Znajdź oświetlone miejsce
Warto trzymać motocykl w dobrze oświetlonym miejscu (jeśli trzymamy motocykl na ulicy lub podwórku). Zawsze jest szansa, że któryś z sąsiadów zauważy kradzież i zadzwoni na policję.

Uważaj na podejrzane miejsca
Jeśli nie znasz miejsca lub okolica jest podejrzana, nie ryzykuj! Przestaw sprzęt w inne miejsce lub pozostaw go na płatnym parkingu.

Zrób dużo dobrych zdjęć
Każdy sprzęt jest charakterystyczny, każdy szlif, zadrapanie lub wgniecenie może być bardzo pomocne przy identyfikacji sprzętu. Warto udokumentować wszystkie te elementy w formie zdjęć lub wideo i w razie czego udostępnić te informacje wszystkim znajomym a także internautom.

Kup lokalizator!
Lokalizatory GPS na motocykl dzięki określeniu stref i raportowaniu co 1 minutę z powodzeniem będziemy w stanie określić gdzie znajduje się nasz motocykl nawet z dokładnością do 2 metrów.

Polecane produkty

 • Lokalizator GPS GV500

  Lokalizator GPS GV500

  1 280,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator GL200

  Lokalizator GPS GL200

  1 280,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator GLONASS GL300

  Lokalizator GPS/GLONASS GL300

  1 380,00 zł

  Kup Teraz
 • Lokalizator MT90

  Lokalizator GPS MT90 Server

  899,00 zł

  Kup Teraz
 • #

  Monitoring
  pracy

 • #

  Lokalizacja
  przesyłek

 • #

  Mniejsze
  koszty

 • #

  Jakość
  pracy

 • #

  Sprawniejszy
  monitoring