Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Montaż lokalizatorów GPS w przedmiotach

Lokalizatory GPS można wykorzystać na wiele różnych sposobów tj. kontrola dziecka na wycieczce, monitoring partnera lub pracownika, lokalizacja skradzionego auta lub roweru itp.

Lokalizatory przeznaczone do montażu w przedmiotach są niewielkich rozmiarów, więc z powodzeniem można je zainstalować nawet w plecaku dziecka.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie dlatego cena montażu będzie uzależniona od kilku czynników m.in. rodzaj przedmiotu, w którym ma być umieszczony lokalizator.

­

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?Napisz do nas i przedstaw swoje wymagania. Nasz wykwalifikowany zespół przygotuje indywidualne rozwiązanie dobrane do Państwa potrzeb. Czas oczekiwania na wykonanie usługi, po ówczesnej akceptacji oferty, wynosi do 5 dni roboczych.

Przedmioty do montażu GPS

Jakie lokalizatory instalujemy?

Lokalizator MT90

Lokalizator MT90 – jest to jeden z najlepszych lokalizatorów dostępnych na polskim rynku. Nowoczesny wygląd, możliwość użycia lokalizatora jako telefon komórkowy, wodoodporność – to najważniejsze cechy tego urządzenia. Oprócz tego posiada sporo funkcji zwiększających jego możliwości.

Przydatnym może się okazać przycisk SOS, który po wciśnięciu zadzwoni na wybrany wcześniej numer. Ta funkcja jest niezwykle przydatna jeśli chcemy monitorować dziecko, osobę z demencją lub chorobą Alzheimera.


Lokalizator GL300

Lokalizator GL300 – to już znany na rynku lokalizator, ceniony głównie za swoją niezawodność. Posiada pojemny akumulator i w przypadku braku zewnętrznego zasilania będzie mógł pracować nawet do 95 dni w trybie czuwania. Dodatkowym atutem jest namierzanie za pomocą dwóch systemów – GPS i GLONASS

Dzięki zastosowaniu systemu SBAS, moduł U-blox M8 jest w stanie zlokalizować obiekt z dokładnością nawet do 2 metrów! Chipset nadajnika GPS działa na dwóch systemach oraz posiada 72 kanały.

Dla kogo jest takie rozwiązanie?

Dla osób starszych – Choroby takie jak demencja lub Alzheimer powodują zagubienie w terenie, utraty świadomości i pamięci. Może mieć to straszne skutki, dlatego polecamy lokalizatory GPS do zapewnienia bezpieczeństwa naszym najbliższym.

Dla rodziców – Jeśli dziecko wraca później ze szkoły lub jest smutne i nie chce mówić co się stało (warto obserwować zmiany zachowania) może to być znak, że coś złego dzieje się w otoczeniu dziecka. Część lokalizatorów ma możliwość zdalnego podsłuchu, dlatego można wcześniej zareagować na niebezpieczną sytuację. Lokalizatory można umieścić w plecaku, maskotce lub innym przedmiocie codziennego użytku.

Dla przedsiębiorców – jeśli masz podejrzenie, że pracownik naraża przedsiębiorstwo na straty finansowe lub ktoś wykrada sprzęt firmowy, warto umieścić jeden z lokalizatorów w takim sprzęcie lub w aucie pracownika. Będzie można kontrolować jego pracę oraz lokalizować skradziony sprzęt.

Dla własnych potrzeb – jeśli masz w garażu cenne, zabytkowe auto lub motocykl warto pomyśleć nad zabezpieczeniem sprzętu przed kradzieżą. Niektóre z lokalizatorów reagują nawet na potrząsanie, więc lokalizator zaalarmuje nas w momencie, gdy złodziej próbuje ukraść nasz drogocenny sprzęt.

Przedmioty do montażu GPS