Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij

Ulepszony interfejs użytkownika w GPSTrace

Listopadowe wydanie GPStrace wprowadza sporo ulepszeń UX, abyś łatwiej mugł uzyskać potrzebne dane. Dodaliśmy przyjazne dla użytkownika widoki do niektórych z naszych najpopularniejszych narzędzi — Trasy i Wykresy. Obserwuj, jak mapa reaguje, podążając za pojazdami floty na mapie w aplikacji i zobaczysz oznaczone kolorami zmienne dotyczące pojazdów na wykresach.

Odtwarzanie trasy pojazdów na mapie

Funkcja GPSTrace szybko stała się ulubieńcem menedżerów flot. Trasy umożliwiają przeglądanie ostatniej aktywności pojazdów floty oraz historycznych ruchów na mapie. Wraz z aktualizacją GPSTrace w tym miesiącu odtwarzanie tras ma teraz funkcję reagowania na mapę. Aby włączyć opcję „Powtórka podąża za pojazdem” w aplikacji i obserwować, jak pojazdy poruszają się po ostatnich trasach. Twój pojazd pozostaje w polu widzenia, ponieważ mapa dynamicznie go śledzi.

Kolorowe aktualizacje zmiennych wykresów

Chcesz uważnie obserwować zmienne, takie jak temperatura i prędkość? Teraz możliwe jest przypisanie kolorów do tych sygnałów na wykresach. Kodowanie kolorami zmiennych ułatwia odczytanie szczegółowych danych pojazdu.