Stosujemy pliki Cookie i pliki sesyjne przeglądarki w celach statystycznych i marketingowych. Korzystając z serwisu gpstrace.pl, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Pliki możesz usunąć i blokować w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej o polityce plików cookies i prywatności. zamknij
Starter Orange Free na Kartę 6GB za 5 PLN Zobacz większe

Starter Orange Free na Kartę 6GB za 5 PLN

orange5pln

Karta sim PrePaid Orange z taryfą do lokalizatorów

Więcej szczegółów

5,00 złbrutto

Karta sim Orange Free M2M

Orange Free M2M na kartę to idealna taryfa dla użytkowników lokalizatorów GPS/Glonass. Na start otrzymujesz 6 GB internetu oraz możesz otrzymać nawet 100 GB za darmo po doładowaniu konta.

Specyfikacja karty

Orange
5 PLN
Orange Free
M2M / Sim Data

Rejestracja karty

Informujemy, że od dnia 25 lipca 2016 w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 904) wszystkie karty PrePaid dostarczane razem z urządzeniami muszą zostać zarejestrowane przez użytkownika. Brak rejestracji karty uniemożliwia aktywację karty i jej użycie.

Ustawa wprowadza obowiązek weryfikacji i rejestracji przez Operatora danych abonenta danych takich jak imię, nazwisko, PESEL lub typ, seria i numer dokumentu tożsamości. W przypadku abonentów niebędących osobami fizycznymi nazwę oraz numer NIP, REGON, lub numer w Krajowym Rejestrze Sądowym lub innym rejestrze.

Klienci zawierający umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (użycie dostarczonej nie aktywowanej karty) z Operatorem od dnia 25 lipca 2016 r. są zobowiązani do dokonania rejestracji powyższych danych oraz ich weryfikacji na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość przed zawarciem umowy i rozpoczęciem korzystania z usług.

Osoby, które korzystają z kart PrePaid aktywowanych przed dniem 25 lipca 2016 r. zobowiązani są do rejestracji najpóźniej do dnia 1 lutego 2017 r. Niedokonanie rejestracji powyższych danych będzie skutkowało całkowitym wyłączeniem świadczenia usług z dniem 2 lutego 2017 r.

Zawartość pudełka

  • Karta SIM do lokalizatorów GL300 i GL300W

    Karta SIM Orange do lokalizatorów GPS

Opinie

Napisz opinię

Starter Orange Free na Kartę 6GB za 5 PLN

Starter Orange Free na Kartę 6GB za 5 PLN

Karta sim PrePaid Orange z taryfą do lokalizatorów